Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statyba>Gamybinės praktikos ataskaita: statybos įmonė UAB "Senovė"

Gamybinės praktikos ataskaita: statybos įmonė UAB "Senovė"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Dėstymas. Betonavimas. Betonavimo darbų vykdymas. Gręžtinių pamatų betonavimas. Surenkamų betoninių ir gelžbetoninių konstrukcijų montavimas. Bendri nurodymai. Pamatų montavimas. Rygelių, sijų, santvarų, perdangos ir denginio plokščių montavimas. Mūro darbai. Bendri reikalavimai. Mūro darbų vykdymas. Armuoto mūro reikalavimai. Apdailos darbai. Tinkavimo darbai. Dažymo darbai. Grindų įrengimas. Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tiekimas ir komplektavimas, medžiagų kokybė ir sandėliavimas. Darbuotojų sauga darbe ir gamtos sauga statybvietėje. Buitinės – higieninės sąlygos statybos aikštelėje. Statybos – montavimo ir specialiųjų darbų atlikimo kokybės kontrolė.

Ištrauka

Gamybinę praktiką atlikau statybos įmonėje " SENOVĖ ". Bendrovė stato ir rekonstruoja gyvenamus namus, gamybinius pastatus. Atlieka transporto, sandėliavimo, pakrovimo-iškrovimo, kasimo ir kitas mechanizuoto darbo paslaugas.
Praktikos metu teko dalyvauti vykdant Vilniaus Universiteto Filosofijos fakulteto ir Lietuvos banko rekonstrukcijas.
BETONAVIMAS
Betonavimo darbų vykdymas
Transportuojant betono mišiniai turi nesustingti, nesusisloksniuoti, neprarasti vienalytiškumo ir projektinio slankumo. Didesniu atstumu mišinys turi būti vežamas automobilinėmis betonmaišėmis, kuriose jis nuolat maišomas.
Prieš betonavimą uolingi pagrindai, horizontalūs ir su nuolydžiu betoniniai siurblių paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, šiukšlių, riebalų, sniego, ledo, cementinės plėvelės ir t.t. Prieš pat dedant betono mišinį nuvalyti paviršiai turi būti nuplauti vandeniu ir išdžiovinti.
Betono mišinys klojamas horizontaliais sluoksniais visame betonuojamos konstrukcijos plote. Kad visa betoninė konstrukcija būtų vienalytė, ką tik paruoštą betono mišinį reikia kloti ant ankstesnio sutankinto sluoksnio, kurio cementas dar nepradėjo stingti.
Tankinant paviršiniais vibratoriais nearmuotų konstrukcijų betono sluoksnio storis turi būti ne didesnis kaip 250 mm, o su dviguba armatūra – 120 mm.
Tiek kiek įmanoma betonas turi būti klojamas nuo plėtimosi siūlės iki plėtimosi siūlės, kad sumažinti konstrukcinių siūlių skaičių. Konstrukcinės siūlės turi būti tik horizontalioje ir vertikalioje plokštumoje, jeigu kitaip nenumatyta.
Kai betonavimas sustojęs vertikalioje ar nuožulnioje plokštumoje, turi būti įrengtos atitinkamos laikančios lentos ir priemonės, leidžiančios, kad armatūra nepertraukiamai tęstūsi per sudūrimą, neišlinktų ar kitaip nenukryptų.
Įrengiamų darbo siūlių paviršiai, dedant betono mišinį su pertraukomis, turi būti statmeni betonuojamų kolonų ir sijų, plokščių ir sienų paviršių ašims. Po ilgesnės darbo pertraukos toliau betonuoti konstrukcijas galima, kai anksčiau suklotas betonas įgija ne mažesnį kaip 1.5 MPa gniuždymo stiprumą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos praktikos ataskaita
KategorijaStatyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis148.6 KB
Autoriusasta
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita statybos imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą