Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statyba>Gamybinės praktikos ataskaita: rąstinių namų statyba UAB "Minduvos statyba"

Gamybinės praktikos ataskaita: rąstinių namų statyba UAB "Minduvos statyba"

  
 
 
123456789
Aprašymas

Įvadas. Dienos darbų pasiskirstymas. Rąstinio namo projektas. Rąstinių namų statybos technologija. Mediena. Medinės konstrukcijos ir jų savybės. Svarbiausi faktai ir reikalavimai. Drėgmė ir puvimas. Norvegų kirtimas (rentimas). Rąstinių namų savybės. Darbuotojų sauga darbe. Apsisaugojimo priemonės. Išvados.

Ištrauka

Praktiką atlikau UAB "Minduvos statyba" statybos įmonėje. Įmonė nuo 1997 vysto rąstinių namų statybą. Firmoje dirba apie 60 kvalifikuotų darbuotojų. Praktikos atlikimo laikas nuo 2007-07-01 iki 2007-08-01. Pasibaigus praktikai toliau tęsiau darbus šioje firmoje iki 2007-08-31. Praktikos pradžioje buvau paskirtas dirbti bazėje. Vėliau buvau paskirtas dirbi į objektą Molėtų rajone, Mindūnų kaime. UAB "Minduvos statyba" man nesudarinėjo specialių sąlygų gamybinės praktikos užduotims atlikti. Šioje firmoje dirbu jau trečius metus, todėl gerai išmanau rąstinių namų satybų technologijas ir kitas statybos procedūras, kurias atlieka ši firma.
Pasirašęs po darbo saugos tasyklėmis pradėjau darbus. Firma nerengė specialiaus darbo saugos instruktažo, tiesiog reikėjo pasirašyti jog jį išklausiau. Truputi peržvelgęs saugos taisykles pamačiau, kad jos nesiskiria jau trečius metus.
Darbo dienos trukmė 9 valandos, t.y. nuo 7.00 val iki 17.00 val., pietų pertrauka nuo 12 val. iki 13 val. Dirbama nuo pirmadienio iki penktadienio. Vieną ar du kartus per menesį dirbama ir šeštadieniais, nes daugumos darbuotojų (taip pat ir mano) atlyginimas priklauso ne nuo išdirbtų valandų, o nuo padaryto darbo kiekio.
Kadangi įmonėje dirba nedaug darbuotojų, ir statomi objektai nėra dideli, visų objektų statybą prižiūri pats firmos direktorius. Kiekvieną rytą darbininkai dalyvauja susirinkime, kur jiems yra paskirstomi darbai, užsakomas betonas ar kitos reikalingos medžiagos, įrankiai ar technika. Darbininkai yra suskirstyti į brigadas, kurios atlieka tam tikrus darbus. Kiekviena brigada turi savo brigadininką, kuris kiekvieną ryta duodą ataskaitą direktoriui apie padarytus darbus, ir apie reikalingas medžiagas ir pan. Taip pat mėnesio gale brigadininkai sudaro padarytų darbų ir sunaudotų medžiagų ataskaitą direktoriui. Pagal tai direktorius skirsto atlyginimus. Brigadininkams už šiuos darbus papildomas atlyginimas neskiriamas, jie dirba tą patį kaip ir paprasti darbininkai. Darbų kokybę ir darbų eigą prižiūri pats direktorius, jis taip pat atsiskaito užsakovams už atliktus darbus ir jų kokybę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos praktikos ataskaita
KategorijaStatyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis22.84 KB
AutoriusDonatas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasT. Dėjus
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita rastiniu namu statyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • T. Dėjus
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą