Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statyba>Gamybinės praktikos ataskaita: statybos įmonė "Iglus"

Gamybinės praktikos ataskaita: statybos įmonė "Iglus"

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Trumpai apie bendrovę. Betonas. Bendrosios nuostatos. Reikalavimai betono komponentams. Grindų betonavimas. Pagrindo ruošimas. Klojinių ruošimas. Nepertraukiamo formavimo kiaurymėtos perdengimo plokštės. Bendrosios žinios. Transportavimas. Plokščių kėlimas. Plokščių sandėliavimas. Tinkavimo procesų technologija. Darbų organizavimas įmonėje.

Ištrauka

Gamybinę praktiką atlikau "IGLUS" bendrovėje, kuri įsikūrusi nuo 1992m. Panevėžyje. Įmonei suteiktas atestatas atlikti statinio dalies projektavimo bei statinio ir statinio dalies statybos darbus. Statinių kategorijos: ypatingi statiniai. Statinių grupės: gyvenamieji, viešojo naudojimo, energetikos ir kitos ūkinės veiklos pastatai, inžineriniai tinklai, nekilnojamosios kultūros paveldo vertybės. Projektavimo darbo sritys: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šilumos ir karšto vandens gamybos ir tiekimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechnikos. Praktikos metu teko dalyvauti Šiaulių "Akropolio" ir Darbo biržos administracinio pastato su informaciniu profesinio konsultavimo centru Kelmėje statybos darbuose.

Įmonėje turėjau galimybę domėtis technologiniais procesais statybvietėje, taigi ką teko sužinoti aprašysiu.

Betonas yra medžiaga, gauta sumaišius cementą, stambiuosius ir smulkiuosius užpildus bei vandenį, pridėjus priedų bei įmaišų arba be jų, kurios reikiamos savybės susiformuoja hidratuojantis cementui.
Statant, remontuojant ir rekonstruojant statinius betonavimo darbai vykdomi prisilaikant statinio projekto, SDTP, normatyvinių dokumentų ir šių taisyklių reikalavimų.
Betono savybės ir jo projektinė kokybė priklauso nuo rišamųjų medžiagų, užpildų, vandens, priedų kokybės, vandens-cemento santykio, mišinio paruošimo, transportavimo bei betonavimo technologijos, kietėjimo sąlygų, trukmės ir kitų veiksnių, o gelžbetonio - nuo armatūros ir armavimo kokybės.
Monolitinio gelžbetonio gamybos procesas susideda iš būsimosios konstrukcijos klojinių ruošimo, armavimo, betonavimo ir kietėjančio betono priežiūros. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos praktikos ataskaita
KategorijaStatyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis111.37 KB
AutoriusJustina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasTitas Dėjus
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybines praktikos ataskaita statybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Titas Dėjus
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą