Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Statyba>Pastato ir jam teikiamų paslaugų kokybės valdymas

Pastato ir jam teikiamų paslaugų kokybės valdymas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Pastatui teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimo būdai. Pastato eksploatacija. Kokybės užtikrinimo būdai. Dokumentai reglamentuojantys kokybės užtikrinimą. Civilinis kodeksas. Įstatymai. Lietuvos Respublikos daugiabučių namų savininkų bendrijų įstatymas. Kiti įstatymai. Statybos techniniai reglamentai. Kokybės vadybos struktūra. Kokybės išlaidų apibrėžimas. Kokybės kaštų esmė. Kokybės kaštų klasifikacija. Kokybės išlaidos statybos ir pastatų ūkio valdymo sektoriuje. Kokybės samprata. Kokybė statybos stadijose. Tikslo nustatymas. Projektavimas. Statybos. Naudojimas. Išvados.

Ištrauka

Žmonės visais laikais vertino kokybę. Kad ir kokią prekę pirktų ar paslauga naudotųsi, vartotojams visada yra svarbu gauti kokybišką produktą. Ypač svarbu yra rūpintis namais, kuriuose gyvenama. Kad gyvenimas būtų patogus ir nekeltų rūpesčių daugybė įvairių įmonių ir organizacijų teikia paslaugas pastatui ir jo gyventojams. Paslaugų yra labai įvairių: pradedant komunalinėmis paslaugomis (tokios kaip šildymas, elektra, karštas vanduo ir panašiai) ir baigiant pastato apsauga, konstrukcijų ar inžinerinės įrangos priežiūra. Tačiau vartotojams yra svarbu ne tik gauti tam tikrą paslaugą, bet ir gauti ją kokybišką, atitinkančią jų lūkesčius ir interesus. Kiekvieno gyventojo poreikiai yra skirtingi, todėl paslaugų teikėjams tenka kiek įmonoma prie jų prisitaikyti.
Pastato gyvavimo ciklas yra ganėtinai ilgas ir yra svarbu užtikrinti kokybę kiekviename pastato gyvavimo etape. Kokybė svarbi tiek pastatą projektuojant, tiek jį statant, tiek ir pastato eksploatacijos metu. Šiame darbe bus apžvelgsimos pastatui teikiamas paslaugos, jų kokybės užtikrinimo būdai, dokumentas, kurie užtikrina kokybę. Taip pat svarbus šio darbo tikslas yra išsiaškinti, kas yra kokybės išlaidos, bei kaip turi būti užtikrinama kokybė pastato ekploatavimo metu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos kursinis darbas
KategorijaStatyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai32 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis759.62 KB
AutoriusJolita
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLepkova
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pastato ir jam teikiamu paslaugu kokybes valdymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Lepkova
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą