Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Gamybinės praktikos ataskaita: statyba, remontas, rekonstrukcijos ir renovacijos darbai UAB "Ignalinos statyba"

Gamybinės praktikos ataskaita: statyba, remontas, rekonstrukcijos ir renovacijos darbai UAB "Ignalinos statyba"

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Bendra informacija apie įmonę. Atlikti ir stebėti darbai. Pastatų sienų apšiltinimas iš išorės. Pagrindo ruošimas. Cokolio profilių montavimas. Plokščių klijavimas. Plokščių tvirtinimas smeigėmis. Armavimo sluoksnio padarymas. Gruntavimas. Tinkavimas. Tinkavimo darbai. Techniniai ir statybinės fizikos duomenys. Betono ir betono gaminių gamyba UAB "Ignalinos statybos" gamybos bazėje. UAB "Ignalinos statyba" pagrindiniai įvykdyti darbai.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Ignalinos statyba" įregistruota 1994 m. Šiuo metu bendrovė yra viena iš pajėgiausių statybinių organizacijų rytų Aukštaitijos regione bendrastatybinių darbų srityje. UAB "Ignalinos statyba" atlieka įvairios paskirties pastatų ir statinių statybos, remonto, rekonstrukcijos, renovacijos darbus; vykdo inžinerinių tinklų montavimo darbus; aplinkos sutvarkymo (vietinės reikšmė keliai, miesto gatvės), elektrotechnikos ir ryšių montavimo darbus. Kokybės vadybos sistema taikoma visai įmonės veiklai. Bendrovėje dirba apie 100 didelę profesinę patirtį turinčių darbuotojų. Bendrovės darbininkams vadovauja aukštąjį techninį ir ekonominį išsilavinimą turintis inžinerinis techninis personalas.
Bendrovė įsisavinusi šiuolaikines statybos darbų technologijas, yra įdiegusi atitinkančią šių dienų reikalavimus verslo ir veiklos administravimo sistemą. UAB "Ignalinos statyba" turi stiprią techniškai gerai įrengtą gamybinę bazę bei transporto ir mechanizmų ūkį.
Pagalbinės gamybos bazę sudaro:
• Metalo gamybos cechas;
• G/b cechas;
• Betono mazgas;
• Karjeras.
Taip pat bendrovė turi ir savo poilsio namus, kurie yra Aukštaitijos nacionaliniame parke, Ignalinos rajone, Vaišniūnų kaime prie Dringio ežero.Yra 50 vietų banketų salė, pirtis, baseinas, valtys, poilsio, žaidimų aikštelė. Iki ežero 50 metrų. Nakvynei yra 25 vietos, vienviečiuose, dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose su daliniais patogumais.
Vertinant turimus UAB "Ignalinos statyba" pajėgumus, jos patirtį bei sėkmingą vystymąsi, galima drąsiai teigti, jog šiuo metu įmonė vyko sudėtingus, didelės apimties projektus Lietuvoje bei tenkinanti reikliausių užsakovų poreikius.
Kai kurie atlikti statybos ir renovacijos pavyzdžiai pateikti ataskaitos pabaigoje.
UAB "Ignalinos statyba" šiuo metu vykdo pakankamai stambų renovacijos projektą, kuris jau trunka apie trejus metus, tai yra vienas iš svarbiausių darbų yra viešbučio renovacija. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos praktikos ataskaita
KategorijaStatyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Dydis485.89 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gamybines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • T. Dėjus
Pasidalink su draugais