Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Baigiamosios praktikos ataskaita: statybos įmonės UAB "Sivysta"

Baigiamosios praktikos ataskaita: statybos įmonės UAB "Sivysta"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės statomų objektų apžvalga. Įmonės atsargų valdymo sistema. Rangos sutartys, jų rūšys, turinys. Projekto vadovas, jo funkcijos. Statybos vadovas, jo funkcijos. Statinio statybos techninė priežiūra, statinio statybos techninis prižiūrėtojas, jo funkcijos. Statybos darbų žurnalas, jo paskirtis, turinys. Darbų priėmimo aktai, jų paskirtis, turinys, įforminimo tvarka. Darbo laiko apskaitos informacija, jos įforminimas. Saugos darbe dokumentacija, jos įforminimas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (2 bmp bylos, dwg byla).

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Sivysta" įregistruota Valstybinės įmonės Vilniaus filialo Registro centre 2002 m. gegužės 16 dieną ir jai suteiktas identifikavimo kodas 125953185 (1 pav.). Įmonės buveinė įsikūrusi Krokuvos g. 8, LT-09314 Vilnius. Įmonės direktorius V. T. Sakalauskas.
UAB "Sivysta" turi Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos išduotą atestatą Nr. 3003 (2 pav.), kuris suteikia teisę įmonei atlikti visus ypatingų statinių, gyvenamųjų, viešojo naudojimo ir kitos ūkinės veiklos pastatų statybos darbus. Šiuo metu bendrovėje dirba 150 darbuotojų, iš jų 8 atestuoti statybos vadovai, 11 kito inžinerinio-techninio personalo. Vidutinė metinė atliekamų darbų apimtis apie 10 mln. Lt Bendrovėje įdiegta tarptautinės kokybės kontrolės ISO 9001:2000 sistema (3 pav.) kuri reglamentuoja veiklos valdymą organizacijoje, susijusį su jos teikiamo produkto ar paslaugos kokybe, ir su organizacijos santykiais su klientais. Diegiama aplinkosaugos sistema ISO 14000 kuri reglamentuoja veiklos valdymą organizacijoje, susijusį su jos veiklos produkto ar paslaugos - poveikiu aplinkai. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija pagal statybos įstatymo reikalavimus.

UAB "Sivysta" pagrindiniai partneriai su kuriais yra pastatytas ne vienas objektas ir kurių darbu liko patenkinti užsakovai:
• AB "Šilduva" atlieka šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų, šaldymo ir oro kondicionavimo sisteminį montavimą bei remontą.
• AB "Lietuvos automatika" elektros ir automatikos montavimo darbai.
• UAB "Santechnikos verslas" vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas.
• UAB "Eugensa" elektros instaliavimas, ryšių ir kompiuteriniai tinklai, elektroninė apsauginė signalizacija, elektroninė priešgaisrinė signalizacija.
• UAB "Mažesta" elektros instaliacijos darbai.

UAB "Sivysta" teikia platų paslaugų paketą nuo dalinių apdailos darbų iki generalinio rangovo funkcijų. Tarp pagrindinių įmonės statomų objektų yra individualūs gyvenamieji namai, sublokuoti gyvenamieji namai, daugiabučiai gyvenamieji namai, komercinės ir administracinės patalpos ir kt.
Pagrindinės teikiamos paslaugos:
• Generalinio rangovo paslaugos;
• Bendrastatybiniai darbai;
• Fasadų šiltinimas;
• Grindų betonavimas;
• Apdailos darbai;
• Aplinkos tvarkymo darbai.
• Statybos įrankių ir mažosios mechanizacijos nuoma.

Direktorius – jo veikla yra pagrįsta bendroves interesais (sandorių sudarymas, įsipareigojimų prisiėmimas). Direktorius tvirtina bendroves valdymo struktūras ir pareigybes, organizuoja turto bei kitų vertybių apskaitą, priima darbuotojus į darbą ir atleidžia.
Statybos direktorius yra viename lygmenyje su direktoriumi
Projektų vadovas yra pavaldus direktoriui ir statybos vadovui.
Darbų vadovas - tiesiogiai pavaldus direktoriui.
Buhalterijoje yra trys žmonės, t.y. vyr. Buhalterė, buhalterė ir apskaitininkė
Gamybos skyriaus vadovui pavaldūs samatininkas, darbų saugos vadovas, tiekimo vadovas
Tiekimo vadovas atsakingas už pristatomas medžiagas į objektą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos praktikos ataskaita
KategorijaStatyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis14 puslapių 
Dydis6.24 MB
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word  praktikos ataskaita statybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Alis Laurinaitis
Pasidalink su draugais