Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Profesinės veiklos praktikos ataskaita: buitinių prietaisų gamykla

Profesinės veiklos praktikos ataskaita: buitinių prietaisų gamykla

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Aiškinamasis raštas. Darbų kiekių skaičiavimas. Suvestinės statybos kainos skaičiavimas. Objektinė sąmata. Lokalinė sąmata Nr. 1. Lokalinė sąmata Nr. 2. Lokalinė sąmata Nr. 3. Techniniai ir ekonominiai rodikliai. Lokalinės sąmatos sudarytos su kompiuterine sistema "Sistela 2008". Darbo užmokesčio žiniaraštis. Medžiagų poreikio žiniaraštis. Mechanizmų poreikio žiniaraštis. Išvados.

Ištrauka

Šiame darbe sudaryta statomo pastato sąmata įvertinant tikslius vykdomų darbų bei naudojamų medžiagų kiekius. Kursinio objektas – buitinių prietaisų gamykla. Pastato karkasas gelžbetonis. Visi pamatai lizdiniai FA 6-1. Pamatinės sijos, denginio sijos, kolonos ir denginio plokštės iš surenkamų gelžbetoninių gaminių. Kolonų žingsnis visame pastate 6x6 m. Visi konstrukciniai elementai parinkti iš sortimento. Fasadas statomas iš specialių sieninių plokščių RSI-pp, tai daugiasluoksnė plokštė, kurią labai lengva sumontuoti, taip pat jos maža masė – 11,1kg/m². Fasadinės plokštės montuojamos jau nudažytos gamykliškai. Pagal kolonų žingsnį bei atsižvelgiant į apkrovas montuojamos pamatinės sijos FB6-7 ir FB6-8. Pagal projektuojamą aukštį parenkamos dviejų tipų kolonos: kraštinės kolonos pastatams be tiltinių kranų K36-1 ir vidurinės kolonos pastatams be tiltinių kranų K36-1. Tai pat pagal kolonų žingsnį montuojamos reikiamo ilgio denginio sijos 1BST6-3AIIIT, bei denginių plokštės 2PG6-2AtVT. Langai plastikiniai su selektyviniu stiklo paketu. Stogas, parapetai apšiltinami ir dengiami dvigubu sluoksniu ritininės stogo dangos. Grindys betonuojamos ant sutankinto grunto bei skaldos, taip pat armuojamos tinklu, kadangi turės atlaikyti nemažas dinamines apkrovas. Viršutinis grindų sluoksnis iš cementinio skiedinio. Aplink pastato perimetra įrengiami šaligatviai. Neužstatytoje sklypo teritorijoje įrengiama žalia veja, asfalo danga ir gruntiniai keliai. Taip pat išklojamas betoninių trinkelių grindinys.
Kadangi pastatas dviejų aukštų, be tiltinių kranų ir pan., todėl apkrovos mažos. Remiantis pagrindiniais turimais duomenimis pasirenkamos nedideles apkrovas atlaikančios surenkamos konstrukcijos. Mažinant konstrukcijų savąjį svorį bei didinant pastato ekonomiškumą (mažinama montavimo darbų kainos bei konstrukcijų laikančiosios galios) buvo atsisakyta gelžbetoninių sienų plokščių ir pasirinkta daugiasluoksnės sieninės plokštės. Jos sudarytos iš skardos lakštų ir šilumos izoliacinės medžiagos, jų masė yra 11,1 kg/m². Šių sieninių plokščių šiluminė varža 5,40 m²K/W. Pagal STR 2.01.03.2003 eksploatuojamų pastatų išorinės sienos šiluminė varža turi būti ne mažesnė nei 3,85. Taigi priestato šiluminė varža 29% didesne už minimalią reikalaujamą.. Atsižvelgiant į ekonominę dalį, pasirinktos RSI-pp sienų plokštės netik leidžia rinktis mažesnes apkrovas atlaikančia konstrukcijas, bet ir atsipirks eksploatuojant dėl mažų šilumos nuostolių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos praktikos ataskaita
KategorijaStatyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis24 puslapiai 
Dydis123.28 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasStatybos ir architektūros fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines veiklos praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais