Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Smėlio savybių nustatymas (2)

Smėlio savybių nustatymas (2)

  
 
 
1234
Aprašymas

1 laboratorinis darbas. Smėlio dalelių tankio nustatymas. Smėlio piltinio tankio ir tuštymėtumo nustatymas. Sutankinto smėlio piltinio tankio nustatymas. Smėlio drėgnio nustatymas. Smėlio užterštumo molio Ir dulkių priemaišomis nustatymas. Smėlio granuliometrinės sudėties nustatymas. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas: nustatyti smėlio savybes. Darbo priemonės.
1.1. Smėlio dalelių tankio nustatymas
Bandymas
Iš smėlio imties atsveriamas apie 30g bandinys. Jis sijojamas per 4(5) mm sietą, išdžiovinamas džiovinimo spintoje (110±5)°C temperatūroje iki pastovios masės ir ataušinamas iki kambario temperatūros eksikatoriuje. Išdžiovintas ir ataušintas bandinys permaišomas ir padalijamas į dvi dalis. Švarus sausas piknometras pasveriamas 0,05 g tikslumu. Į piknometrą supilama viena padalyto bandinio dalis (apie 15 g). Piknometras su smėliu pasveriamas 0,05 g tikslumu.
Į piknometrą su smėliu pripilama distiliuotojo vandens iki 2/3 piknometro tūrio. Piknometro turinys sumaišomas, jį sukratant. Truputį paverstas piknometras dedamas į smėlio arba vandens vonią. Oro burbuliukams pašalinti piknometro turinys virinamas 15...20 min. Paskui piknometras ataušinamas iki kambario temperatūros, jo išorinis paviršius nusausinamas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos laboratorinis darbas
KategorijaStatyba
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis4 puslapiai 
Dydis31.47 KB
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Smelio savybiu nustatymas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais