Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Individualus gyvenamasis namas su garažu

Individualus gyvenamasis namas su garažu

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Statinių architektūra ir konstrukcijos kursinis darbas. Įvadas. Tiriamoji dalis – perdengimo konstrukcijos. Perdangų konstrukcijos. Medinės perdangos. Perdangos teriva. Gelžbetoninės perdangos. Tobulėjančios gelžbetonio konstrukcijos. Naujo tipo perdengimo plokštės. Žymiai tikslesni matmenys. Visapusiškai apgalvotas gaminys. Statybos sklypas. Bendrieji statybos sklypo duomenys. Hidrogeologiniai duomenys. Generalinis planas. Pastato konstrukcinė schema ir planinis - tūrinis sprendimas. Pastato forma ir parametrai. Aukštų skaičius ir jų aukštis. Planiniai ir tūriniai pastato rodikliai. Pastato konstrukcijų apibūdinimas. Pamatai. Išorinės ir vidinės sienos. Pastato išorinių sienų visuminės šiluminės varžos skaičiavimas. Temperatūrinio lauko sudarymas. Pertvaros. Perdanga. Laiptai. Langai, durys, vartai. Grindys. Pastato grindų visuminės šiluminės varžos skaičiavimas. Stogas. Pastato apdaila. Vidaus apdaila. Išorės apdaila. Inžinerinė pastato įranga. Šildymas. Vėdinimas. Karštas ir šaltas vandentiekis. Išvados.

Ištrauka

TIKSLAS: Suprojektuoti individualų dviejų aukštų gyvenamąjį namą su garažu taip, kad jis atitiktų pastatui keliamus reikalavimus.
UŽDAVINIAI:
1. Parinkti pastato konstrukcinę schemą.
2. Parinkti pagrindines pastato konstrukcijas: pamatų, sienų, pertvarų, perdangų, langų, durų, grindų, stogo.
3. Planinis - tūrinis sprendimas.
4. Parinkti pastatui tinkamą apdailą.
5. Parengti darbo brėžinį, bei specifikacijos lenteles.
Projektuojamas individualus dviejų aukštų gyvenamasis namas su garažu. Statybos vieta Telšiai, Respublikos gatvėje. Projektuojamas pastatas ir jo tarpusavyje sujungtos dalys, bei elementai turi atitikti bendrus pastatams keliamus reikalavimus, kurie yra tokie:
1. Statinio architektūra - statinio, kaip meno kūrinio, vidaus erdvės ir išorės pavidalas, statinio dalių išdėstymas, jų formų meninė išraiška ir visų statinio elementų tarpusavio santykis.
2. Funkciniai reikalavimai - kiekvienas pastatas turi atitikti savo paskirtį: atitinka reikalaujamas eksploatacijos savybes, sudaro geriausias sąlygas žmogaus veiklai (gyventi, dirbti ir t.t).
3. Architektūriniai - estetiniai reikalavimai - pastatas turi estetiškai atrodyti, teigiamai veikti psichologinę žmonių būseną. Pastatas savo architektūra susilieti su aplinka.
4. Techniniai reikalavimai - tai vieni svarbiausių reikalavimų. Jie turi užtikrinti, kad pastatas būtų stiprus, standus, pastovus, ilgaarnžis, patikimai apsaugotų žmones ir įrangą nuo įvairaus atmosferos poveikių, saugus gaisro atvejais, atliktų visus higienos reikalavimus. Techniniai reikalavimai yra:
• pastato stiprumas;
• pastato standumas;
• pastato pastovumas;
• pastato ilgaamžiškumas;
• pastato gaisrinė sauga.
5. Ekonominiai reikalavimai - priimti tokius sprendimus, kad pastatas būtų pastatytas su mažiausiomis išlaidomis per trumpiausią laiką ir kad visą naudojimo laiką pastato eksploatacinės išlaidos būtų kuo mažesnės.
6. Gamtosaugos reikalavimai ir jų vykdymas turi užtikrinti normalias žmonių gyvenimo ir darbo sąlygas, nesukelti visos aplinkos užterštumo, išsaugoti esamą aplinką. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos kursinis darbas
KategorijaStatyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Dydis1.31 MB
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Individualus gyvenamasis namas su garazu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • lekt. N. Veriankienė
Pasidalink su draugais