Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Skiedinių ir betono užpildai

Skiedinių ir betono užpildai

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Užpildų apibūdinimas, paskirtis bei savybės. Skiediniai ir jų užpildai. Betonas ir jo užpildai. Smėlis. Žvyras. Betonas. Betono rišamosios medžiagos. Betono užpildas. Smulkieji užpildai. Stambieji užpildai. Vanduo. Priedai. Išvada.

Ištrauka

Sparčiai vystantis statybos pramonei, nuolat didėja ir reikalavimai statybinėms medžiagoms, kurių mechaninės savybės gana priklauso nuo naudojamų užpildų. Paprastai tariant, užpildas – tai inertiška medžiaga, kuria kažkas užpildoma. Užpildai yra statybinių kompozitų – įvairių betonų, sausųjų mišinių, skiedinių, glaistų, mastikų, klijinių medžiagų, polimerbetonių pagrindinė sudedamoji dalis.
2003 metais įsigaliojus naujiems ES standartams, betono ir skiedinio užpildams bei standarto skiediniams taikomiems standartų papildymams (2004 m.), atsirado naujų reikalavimų, lyginant su ankstesniais galiojusiais standartais. Nauji reikalavimai turi užtikrinti kompleksinius kokybės rodiklius, kuriuos privaloma vykdyti užpildų gamintojams.
Užpildams naudojamos beveik visos akmens uolienos ir daug kitų pramonės atliekų. Po pirminio perdirbimo, smulkinimo, plovimo, klasifikavimo šias žaliavas galima naudoti kaip užpildus arba jas dar reikia degti. Taip pat taikomi ir kitokie technologiniai procesai, kurių metu keičiama jų sandara ir savybės. Užpildų gamyba priklauso nerūdinių medžiagų pramonės šakai. Užpildų žaliava yra žvyras, smėlis ir rieduliai. Dirbtiniai užpildai gaminami perdirbus natūraliąsias uolienas, organiniai – gaunami ir iš pramonės atliekų.
Toliau darbe siekiama apžvelgti užpildų paskirtį bei savybes, plačiau išnagrinėti skiedinių bei betono užpildus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos namų darbas
KategorijaStatyba
TipasNamų darbai
Apimtis14 puslapių 
Dydis284.59 KB
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Skiediniu ir betono uzpildai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 14 puslapių 
  • Panevėžio kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Jovita Kaupienė
Pasidalink su draugais