Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>1 aukšto pastatas 4 asmenų šeimai

1 aukšto pastatas 4 asmenų šeimai

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Statybos kursinio aprašymas. Įvadas. Pastato aprašymas. Sklypo planas. Pastato konstrukciniai sprendimai. Pamatai. Sienos (karkasas). Perdangos ir denginys. Stogas. Kitos konstrukcijos. Pastato energetiniai skaičiavimai. Specifikacijos ir žiniaraščiai. Sąramų tipai lentelė. Grindų tipų lentelė. Langų ir durų žiniaraštis. Langų ir išorinių durų savybės ir jas apibūdinančios klasės. Išvados.

Ištrauka

Visuomeninio pastato kursinis projektas rengiamas pagal išduotą vadovo užduotį. Užduotyje turi būti pateikiama: projektuojamo pastato pavadinimas, aprašoma pastato paskirtis, taip pat kursinio projekto vadovas nurodo kokias medžiagas pasirinkti.
Visuomeninio pastato projektavimo pagrindas – pastato aukštų planai, fasadai, pastato pjūvis.
Studentas pagal gautą užduotį ir vadovo nurodymus, vadovaudamasis galiojančiais statybos techniniais reglamentais atlieka projektą.
Kursinį projektą sudaro dvi sudedamosios dalys – aiškinamasis raštas ir grafinė dalis. Brėžiniai ir tekstinė dalis atliekami naudojantis kompiuterinėmis programomis.

Pastatas yra 1 aukšto. Jame gali gyventi 4 asmenų šeima. Antras aukštas yra neeksplotuojamas. Namo sienos yra pastatytos iš keraminių plytų mūro. Atitvaros kaip pat yra statomos iš blokelių, jos atskiria vieną patalpą nuo kitos. Namo bendras aukštis yra 5,5 metro. Taip pat namas turi atskirą garažą ir katilinę. Pastato specifiniai reiklavinai: katilineje turi būti langas ir taip pat priešgaisrinės durys. Garažas turi būti išklotas plitelėmis. Virtuvė, tualetas ir vonia taip pat.

Sklypas, kuriame pastatytas namas, turi nedidelį nuolidį, pastato pagrindinis fasadas yra nukreiptas į pietų pusę. Bendras sklypo plotas yra 14 arų. Sklypo užstatymo plotas su namu ir trinkelių išklojimu yra 0,529 aro. Sklypo apželdinimo plotas yra 0,887 aro. Jame yra pasodinti medžiai, krūmai, užsėjama žolė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos namų darbas
KategorijaStatyba
TipasNamų darbai
Apimtis13 puslapių 
Dydis1.71 MB
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 1 auksto pastatas 4 asmenu seimai [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 13 puslapių 
  • Vabalninko žemės ūkio mokykla / 2 Klasė/kursas
  • S. Pausktienė
Pasidalink su draugais