Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Katilinės automatizavimas

Katilinės automatizavimas

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Savarankiškas darbas 33 variantas. Įvadas. Medžiagų žiniaraštis. Vožtuvo su pavara parinkimas pagal Danfoss vožtuvų parinkimo programą. Siurblio parinkimas šildymui iš Wilo elektroninio katalogo. Siurblio parinkimas vėdinimui iš Wilo elektroninio katalogo. Elektroninis automatikos blokas šildymu MSRD2512. Kompaktinis šilumos skaitiklis "HEAT-one". 10 (64) – Šalto vandens skaitiklis sistemų papildymui.

Ištrauka

Vienas iš svarbiausių veiksnių, spartinančių techninę pažangą, yra gamybos procesų automatizavimas. Šiuolaikinėmis technikos priemonėmis galima automatizuoti, bet kokią gamybos šaką. Pirmiausia automatizuojami tie gamybos procesai, kurių žmogus tiesiogiai valdyti nepajėgia arba yra pavojingi žmonių sveikatai ar net gyvybei. Žodžiai "automatika", "automatizacija" yra kilę iš graikų kalbos žodžio "automatos", kuris reiškia savaveikis, savaeigis.
Šiame darbe yra aprašyta energetinės sistemos automatizavimo schema, pavaizduota principinės katilinės schema. Iš katilinės principinės schemos išrinkti visi automatizuoti prietaisai jie visi pateikti lentelėje (1 lentelė). Darbe pateikti visi automatizavimo prietaisai su paveikslėliais, jų duomenimis, parametrais ir charakteristikomis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos namų darbas
KategorijaStatyba
TipasNamų darbai
Apimtis13 puslapių 
Dydis428.63 KB
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Katelines automatizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 13 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • D. Kiponas
Pasidalink su draugais