Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statyba>Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas

  
 
 
123456789
Aprašymas

Įvadas. Geoterminis šildymas. Ir žemė gali šildyti namus. Šilumos siurblys ir jo veikimas. Šilumos siurblio montavimas. Geoterminio šildymo privalumai. Išvados. PowerPoint pristatymas (13 skaidrių). PowerPoint pristatymas anglų kalba.

Ištrauka

Nesustojantis kainų augimas vis labiau gąsdina gyventojus. Brangsta ne tik maistas, drabužiai, bet ir gamtiniai ištekliai, todėl neišvengiamai auga ir namų šildymo kainos,o tai įtakoja naujų perspektyvų ieškojimą.
Žmonės nenorintys priklausyti nuo centrinio šildymo paprastai pasirenka vieną iš trijų galimybių - įsirengti kieto kuro, dujinę arba elektrinę katilinę, tačiau yra ir dar viena, galbūt nevisiems girdėta namų šildymo galimybė - geoterminis šildymas. Pasirinkus šį, alternatyvų įprastiems, geoterminį šildymo būdą, šilumos šaltiniu tampa žemė, vanduo arba oras. Šis namų šildymo būdas, nėra plačiai paplitęs Lietuvoje, tačiau išties yra efektyvus, todėl vertas dėmesio.
Šio darbo tikslas – išnagrinėti geoterminio šildymo principą ir privalumus.
Darbo uždaviniai:
• Paaiškinti kas yra geoterminis šildymas;
• Supažindinti, kaip montuojamas ir kokiu principu veikia šilumos siurblys;
• Pagrįsti, kodėl verta rinktis geoterminį namų šildymą.

Tai pastatų šildymo sistema, naudojanti Žemės gelmių šilumą. Šalyse, kuriose gausu karštųjų versmių, šildymui dažnai naudojama jų energija. Tačiau didžiojoje pasaulio dalyje naudojama paviršiniuose žemės sluoksniuose susikaupusi Saulės energija. Šią energiją įsisavinti padeda įrenginys, vadinamas šilumos siurbliu [1].
Šis šildymo būdas unikalus tuo, kad naudojama tik Žemės šilumą, kurią ji gauna Saulės dėka, todėl visiškai nereikia rūpintis dėl kuro sąnaudų ir kainų augimo. Kiekvienam žinoma, kad Saulės spinduliavimas nesibaigiantis procesas, taigi visos Saulės energijos išnaudoti tiesiog neįmanoma, todėl jos užteks visiems. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasStatybos referatas
KategorijaStatyba
TipasReferatai
Apimtis7 puslapiai 
Dydis1.34 MB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasStatybos ir architektūros fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Geotermal house heating [speros.lt].ppt
Microsoft PowerPoint Geoterminis sildymas ppt [speros.lt].ppt
Microsoft Word Geoterminis sildymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 7 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Dulevičius
Pasidalink su draugais